Vereség itthon

Semmi sem jött össze a Bp. Honvéd II elleni mérkőzésen és 4–0-s vereség lett a találkozó végeredménye.

Már a 17. percben vezetett a Honvéd II. Tömösvári adott középre, a labda Göblyös Dániel elé került, aki kapura fordult, majd 12 méterről, Román támaszkodó lába mellett a kapu jobb oldalába gurított, 0–1.

A második félidőre lendületben maradt a Honvéd. A 62. percben Soós Dávid bal oldali, tökéletes szöglete után Tóth Barna feltartóztathatatlanul érkezett középen, és a védőjét megelőzve a rövid sarokba fejelt, 0-2.

Negyedórával később Herjeczki cselezgetett a tizenhatoson belül, majd tolt egyet a labdán és a hosszú sarokba lőtte, 0-3! Majd a 83. percben ugyanő lőtt ismét a kapunkba, 0–4.

Nahóczky Attila: Miközben a mi lehetőségeink kimaradtak, addig a vendégek kihasználták az összes hibánkat. A Honvéd fejben, gyorsaságban is felülmúlt minket. Jobb csapattól kaptunk ki.

Diósdi TC–Budapest Honvéd-MFA  0–4 (0–1)

Diósd, 50 néző. V: Kovács I.

Diósdi TC: Román – Sándor, Molnár (Fogas, 46′), Schmidtka, Novák (Földi Máté, 51′), Szabó (Madar Máté, 46′), Slezák, Szmola, Dunai, Cservenka, Bánhidi

Gólszerzők: Göblyös (17′), Tóth Barna (62′,), Herjeczki Kristóf (77′,), Herjeczki Kristóf (83′)